MOBILMANIE.NOLIMIT.CZ

* HRY * APLIKACE * TAPETY * SCHÉMATA * SOFTWARE * UPGRADE *** JAVA * SYMBIAN * WINDOWS MOBILE *

Java
Skvělý Česko-Anglický freeware slovník, obsahuje 145 658 výrazů.Mapy z programu Google Earth do vašeho mobilu. Pomocí tohoto programu dostanete do mobilu mapy z celého světa, nevýhodou je velký objem přenášených dat

Aplikace Moby Explorer je mobilní program pro správu souborů v paměti mobilního telefonu. Slouží k hromadnému přesouvání, kopírování a mazání (i skrytých souborů), chránění souborů proti smázání, soubory jde chránit heslem bez kterého je nikdo nemůže použít, prohlížení a úpravě textových souborů, kompresi a dekompresi souborů zip, připojování na FTP servery.


Pomocí tohoto programu se připojíte ke svém MSN účtu.Opera Mini je plnohodnotný mobilní prohlížeč internetových stránek. Nabízí spoustu funkcí známých z počítačové verze. S novou verzí můžete třeba prohlížet stránky ještě jednodušeji otočené na šířku displeje (tzv. landscape mód), přibližovat si část stránky nebo ji posouvat tlačítky 2,4,6,8 či dokonce uploadovat na internet své fotky pořízené na fotoaparátu ve Vašem mobilním telefonu.